II Bal Seniora

W dniu 2 marca br. w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Wietrzychowicach, po raz drugi odbył się „Bal Seniora”. Inicjatorem spotkania na które przybyło około 200 osób z terenu naszej gminy był Wójt Gminy Leszek Zabiegała oraz przedsiębiorca Pan Jan Bylica. Przy wspólnym wysiłku Gminnego Ośrodka Kultury, Gminnej Biblioteki Publicznej, pracowników Przedszkola Publicznego, Kół Gospodyń Wiejskich, Koła Artystycznego działającego przy GOK oraz Sołtysów liczna grupa seniorów spędziła miło niedzielne popołudnie i wieczór.
Jak podkreślają uczestnicy w miłej atmosferze spotkali się ze swoimi znajomymi mieszkającymi w różnych częściach gminy. Była także okazja potańczyć. Na część artystyczną złożyło się: przedstawienie przygotowane przez młodzież gimnazjalną, pokaz tańca nowoczesnego, występ grupy tanecznej tańca latynoamerykańskiego oraz występ Zespołu „Wietrzychowianie”, który zaprezentował wiązankę pieśni ludowych oraz piosenek z lat młodości uczestników spotkania.
Uroczystość przebiegała w gorącej atmosferze i ku ogólnemu zadowoleniu uczestników i organizatorów. Wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania uroczystości serdecznie dziękujemy.
Relację ze spotkania można zobaczyć w telewizji tarnowskiej:

https://youtu.be/aajLrfXYXBg