Bal Seniora w Wietrzychowicach

Ponad 50 lat temu wypowiadając sakramentalne ,,Tak” z ufnością przekazało sobie dzielić razem dobre i złe chwile pięć par z terenu Gminy Wietrzychowice. Ta wspaniała rocznica to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty małżeństwa.Niech ten Jubileusz i następne będą przykładem dla przyszłych pokoleń, a upływający czas obfituje dla Państwa w zdrowie , szczęście i radość.W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polski aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Wietrzychowice Pan Tomasz Banek wraz z Panią Małgorzatą Marek .Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymali: Józefa i Zbigniew Kozińscy/ Maria i Antoni Niedzielakowie/ Janina i Władysław Pypeć/ Janina i Ryszard Szadzińscy/ Janina i Zdzisław Magierowie. Gratulujemy wszystkim Jubilatom.

Nie bójmy się lat ,które przemijają.To one nam przecież mądrości dodają.Nie od razu jabłoń, owoce daje.Miłość także z wiekiem dojrzała się staje.Wiele rzeczy w Życiu przychodzi z wiekiem .Człowiek cały czas uczy się ,być człowiekiem.Serdeczne gratulacje i podziękowanie dla wszystkich seniorów Klubu Seniora ,,Radosna Przystań” z Miechowic Wielkich pod kierownictwem Pani Sylwii Wielbłąd za umilenie swoim występem Balu Seniora organizowanego 26 stycznia 2020 roku w Wietrzychowicach.

Serdeczne podziękowanie dla Pani Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Jadwigi Łucarz za pomoc i współpracę przy organizacji VIII Balu Seniora w Wietrzychowicach.Podziękowania dla uczniów kl.VIII oraz Nauczycielek Pani Anny Socha i Anny Baliga Ptak.W scence o świętach dla seniorów wystąpili: Emilia Gwózdz, Karolina Kowal, Wiktoria Siwiec, Amelia Magiera, Norbert Bąk, Dagmara Polan, Szymon Chwała, Julia Gorla, Oskar Czaplak, Karol Stryczek, Julia Kogut, Katarzyna Nowak, Tomasz Burzawa, Anna Nowak, Mateusz Lizak, Martyna Wolańska, Natalia Kapłon, Weronika Mądrzyk i Julia Bratko.

Życie to echo, co wysyłasz- wraca, co siejesz- zbierasz, co dajesz- dostajesz. To co widzisz i innych istnieje w Tobie .Pamiętajcie,Życie jest echem zawsze wraca.Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Kołom Gospodyń oraz Stowarzyszeniom z terenu Gminy Wietrzychowice , osobom które przygotowały poczęstunek dla seniorów za bardzo ogromny wkład pracy, poświęcenie i pomoc przy organizacji tegorocznego Balu Seniora.Podziękowania kierujemy dla: Koła Gospodyń Pałuszyce, Koła Gospodyń Nowopole, Koła Gospodyń Miechowice Wielkie, Koła Gospodyń Sikorzyce, Koła Gospodyń Jadowniki Mokre, Koło Gospodyń Wola Rogowska, Stowarzyszenie Miechowice Małe, Stowarzyszenie Przyjaciół Wietrzychowic, Stowarzyszenie Demblinianki.

Każdy artysta zaczynał kiedyś jako amator.Wspaniały program artystyczny dla Seniorów przygotowali mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach Tadeusz Smosna, Jan Górski, Mieczysław Bąk, Jan Łazarz.Serdeczne podziękowanie dla Pani Dyrektor Małgorzaty Więcław oraz kadry za przygotowanie mieszkańców do występu.Dziękujemy za wieloletnią współpracę i zawsze przygotowany perfekcyjnie program.Gratulacje dla aktorów.

W swoich marzeniach wybiegajmy zawsze dalej a w swoich celach mierzmy zawsze wyżej, niż pozwalają nam możliwości.Mieliśmy przyjemność gościć na Balu Seniora Klub Seniora ,,Sami Swoi” z Olesna , który przygotował kabaret pt ,,Czerwony Autobus”. Bardzo gorąco dziękujemy za umilenie naszej uroczystości swoim występem.

Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy, dawać z siebie wszystko.Wspaniałe kolędy, biesiadę i zabawę przygotowali dla seniorów z Wietrzychowic Koło Gospodyń Nieciecza oraz Czyżów.Piękne stroje uśmiech na twarzach i melodie porywały seniorów do tańca.Bardzo dziękujemy za biesiadę, muzykę i stworzenie miłej atmosfery na tegorocznym Balu Seniora.Gratulujemy tak mocnej i licznej grupy .Podziękowanie dla Pani Jadwigi Kwaśniak za wprowadzenie grupy na teren naszej gminy i pokazanie możliwości artystycznych sąsiadów.Dziękujemy Panu Janowi Kwaśniak oraz Piotrowi Gorla za fotorelację z Balu.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s