Dzień Dziecka w Wietrzychowicach – relacja 2 czerwca 2019.

Gratulacje i podziękowania dla Pani Pauliny Duda Fitness Animator za przepiękne układy taneczne. Przygotowanie dzieci do pokazu i współpracę.

 

Podziękowania dla Komendanta Policji w Żabnie Pana Dominika Rzepeckiego za wspaniałą współpracę i przygotowanie konkursów, udostępnienie radiowozów oraz motoru dla dzieci na imprezie Dnia Dziecka w Wietrzychowicach w dniu 2 czerwca 2019 roku. Dziękujemy pięknie Pani Oldze Lesińskiej- Żabinskiej za przeprowadzenie konkursów wraz z kolegą. Podziękowania dla dzielnicowego oraz pozostałych funkcjonariuszy za obecność.

 

Gościem a zarazem aktorem bajki była Pani Poseł oraz Dyrektor Szpitala św,Łukasza w Tarnowie Anna Czech, Wójt Gminy Wietrzychowice , pracownicy Urzędu Gminy oraz Jednostek Organizacyjnych. Wietrzychowice 2 czerwiec 2019 rok

 

Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom ,którzy włączyli się w organizację imprezy wraz z dziećmi. Bardzo gorąco i serdecznie dziękuję Pani Dyrektor Małgorzacie Policht wraz z gronem pedagogicznym, kucharką Renatą Witaszek za wydawanie posiłków dla wszystkich podczas imprezy oraz za to, że zawsze można na Was liczyć.

Pokaz Mody Dziecięcej

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s